Jak se knám dostanete?

Kontakt

Adresa:
Josefská 1211, 691 42 Valtice
Provozovatel:
Athanor CZ s.r.o.
Zahradní 262
691 42 Valtice
IČO.: 28329554
DIČ: CZ28329554
Loc:
48°44'44''N, 16°45'45''E

Autem

Uzavřené parkování máme umístěné zezadu. Z Břeclavské ulice pojedete ulicí Krátká, pak ulicí Lipovou a na první křižovatce za restaurací Pančava se dáte doleva ulicí Sluneční. Na konci ulice se dáte doleva a po cca 30m vpravo uvidíte vjezd k nám (hnědá parkovací brána). Zde můžete zazvonit.

Vlakem

Vlakem k nám můžete přijet ze dvou směrů - z Břeclavi a ze Znojma. Detailní informace o spojích můžete najít na www.idos.cz. Z vlakového nádraží půjdete ulicí P. Bezruče. Na první křižovatce se dáte doleva ulicí Jabloňovou. Přejdete hlavní silnici Břeclavskou rovně a na druhé křižovatce se dáte doleva do ulice Josefská k domu č. 1211.

Autobusem

Pokud vystoupíte na ulici Břeclavská (u nemocnice), tak se dáte ulicí Rudé Armády a na první křižovatce se dáte doleva do ulice Josefská a pak rovně, kde najdete dům č. 1211. Pokud na hlavním autobusovém náměstí, tak se dostanete na ulici Břeclavskou a u nemocnice zahnete doprava a pak už stejně.

Letecky

Nejbližší letiště Valticím jsou v Brně, Bratislavě, Vídni a Praze. Odsud můžete využít vlakové, autobusové spojení, taxi nebo si můžete auto na letišti přímo pronajmout.

Shuttle service

Tato doprava Vás může přepravit z různých destinací přímo před dveře našeho domu. Využít můžete tuto firmu https://www.ckshuttle.cz/bus-cesky-krumlov-transfer/

Na kole či pěšky

Můžete k nám samozřejmě přijet také pouze s využitím Vaší vlastní síly. Okolní krásné cyklostezky i pěší trasy k tomu přímo vybízí. Kola Vám rádi zdarma uschováme.

Neváhejte se zeptat na cokoliv

Velmi rádi Vám zodpovíme jakékoliv otázky. Budeme se snažit Vám odpovědět v co možná nejkratší době.

Náš team

MichalMichal
MartinMartinjednatel společnosti Athanor CZ s.r.o
info@domysdusi.cz+420 720 611 712
NikolNikolrecepční + pokojská